WSPARCIE: CZERWIEC 2024

Kocham mój kraj. Kocham moją Polskę. Nie klękam. Szukam prawdy. Chronię Rodzinę. 

Mam dosyć brudnej polityki, nielogicznych decyzji, burzenia tego, co codzienną pracą staramy się budować.

Serce mi wyrywa, gdy czytam i widzę media, które są zawsze zależne od Kogoś. A za tym Kimś jest kolejny Ktoś.

Trudno opisać, co mam w sercu. W kilku słowach? Kolor bieli i czerwieni. Żal, gdy widzę w jakim kierunku podąża moja Ojczyzna. Co chcę zrobić? Szukać prawdy, bez politycznego zacietrzewienia, bez obrażania. Wierzę, że jest to możliwe.

Chciałbym, abyście mnie zatrudnili. Żebyście zostali moimi Pracodawcami i Recenzentami. Chcę z Wami i jednocześnie dla Was – Polaków – szukać normalności oraz budować niezależny kanał z treściami, które są sprawdzone i podawane w logiczny sposób. Zapewne nie uciekniemy od tematów politycznych, ale jestem na to gotowy. 

Słyszymy w przestrzeni publicznej wiele słów, niektóre często są niezwykle obraźliwe. Nie zgadzam się z takim językiem i z takim poziomem prowadzenia dialogu. Nie po to Bóg dał nam takie słowa, jak chleb, miłość, praca i wolność, abyśmy mogli stać i patrzeć na obecną sytuację. W ostatnich tygodniach coś we mnie pękło. Coś się wylało. Coś dobrego. Polskiego. Nie chcę takiej Polski, którą tworzą nam politycy. Moje dzieci zasługują na coś więcej.

Skupiam się głównie na szukaniu prawdy. Chciałbym móc nadal rzetelnie przygotowywać dla nas wszystkich wirtualne spotkania, czyli LIVE’y na moim kanale: www.facebook.com/ToSieSamoKomentuje/ LIVE’y są archiwizowane na: www.youtube.com/c/ToSieSamoKomentuje/

Wirtualne spotkania wymagają przygotowania treści, spotkań w realu oraz codziennych poszukiwań. Czasem niełatwych i żmudnych. Szukanie prawdy wymaga pełnego zaangażowania – 24 godziny na dobę. W moich działaniach pomaga mi moja żona – Alina, która także długimi godzinami wspiera moje (i nasze!) działania. Korespondowanie z urzędami oraz z Polakami wymaga pełnego zaangażowania. Miesięczne, stałe wsparcie finansowe pomoże nam kontynuować nasze małe dzieło na rzecz naszej Polski.

Nie mam za sobą partii, sztandarów, garniturów i… nie chcę tego mieć. Ale mam instynkt i potrafię słuchać. I czytać. I łączyć kropki.

Wyrażanie własnych myśli i głoszenie prawdy – często niewygodnej dla wielu polityków – nie jest łatwe. Przekonałem się o tym już od pierwszego spotkania z Wami na moim kanale. Z drugiej jednak strony Wasze zaangażowanie, ogromna ilość komentarzy oraz otrzymywanych przeze mnie wiadomości sprawia, że czuję, że warto mówić prawdę.

Chcę szukać, tworzyć i bardziej się zaangażować. Szukam prawdy. Nie obrażam. Chcę publikować treści, których główny nurt i media, zawsze zależne od Kogoś, nie pokażą. Sam tego nie osiągnę. Chcę zostać w moich staraniach czysty, bez zobowiązań wobec innych. NIEZALEŻNY. Zgodny z sumieniem, moimi myślami i moim sercem, które jest w kolorze bieli i czerwieni.

Dlaczego walczę i szukam?

Obecne działania rządu są często dla mnie nielogiczne. Ale poprzednie rządy działały podobnie. Zawsze ten sam scenariusz. Szukam przyczyn i staram się docierać do prawdy. Do treści, których nie da się łatwo znaleźć w internecie. Do słów, które nie padają w mediach głównego nurtu. Chcę dobrej i uczciwej Polski. Być może to ułuda. Ale zawsze warto próbować.

Wpłata darowizny jest dobrowolna.
Wpłacając darowiznę osoba wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzebę obsługi darowizn przeze mnie.
Nie udostępniam danych osobowych podmiotom trzecim niezwiązanym z działalnością fundacji. Nie rozsyłamy ofert marketingowych ani ofert handlowych.

Jednorazowe lub cykliczne wsparcie fundacji i mojej działalności na rzecz Polski

Dziękuję, że jesteśmy razem!

Prowadzenie działań na rzecz ojczyzny nie jest łatwe.