Czym jest inicjatywa #naszkobior?

Właściwa miejsce dla mieszkańców Kobióra

naszkobior

Dołącz do akcji!

Po co to wszystko?

Moja inicjatywa to prosta próba dotarcia do mieszkańców Kobióra i zachęcenia ich do aktywności oraz świadomego budowania przyszłości naszej gminy Kobiór. Bez polityki, bez krytyki! Wystarczy, żebyśmy my wszyscy - mieszkańcy Kobióra - na co dzień dbali o siebie, niezależnie od tego, czy dopiero uczymy się chodzić, czy może jesteśmy już w jesieni życia.

Małe rzeczy, które możesz zrobić dla Kobióra… 

Jeśli jesteś aktywnym użytkownikiem Facebook’a, zapraszam do polubienia Fanpage

www.facebook.com/tosiesamokomentuje/

Te wszystkie małe gesty w sieci sprawią, iż coraz więcej ludzi usłyszy o naszej gminie, a wszyscy będziemy mogli się rozwijać. Inicjatywa #naszkobior ma dać mieszkańcom Kobióra wiarę, iż pomimo,  że jesteśmy małą gminą, to pomagając sobie możemy się rozwijać i być dumni z naszego miejsca na Śląsku i naszych rodzinnych tradycji.

Ja zaczynam od siebie – od małych kroków, które mają pomóc i odzwierciedlić naszą codzienność w Kobiórze. 

Zapraszam do zapoznania się z moimi aktywnościami i tym, jak staram, się dbać o naszą gminę.

Przy akceptacji dyrektor Szkoły Podstawowej w Kobiórze Pani Beaty Witańskiej, postanowiłem przekazać część zysków ze sprzedaży mojej książki pt. “#ToSieSamoKomentuje” dla najbardziej uzdolnionych uczniów. Stypenia i nagrody oficjalnie ruszają od 2021 roku!
 

*****

 

Aby wesprzeć Leśnik Kobiór, w 2017 roku wylicytowałem podczas Dni Kobióra piłkę polskiej reprezentacji za niemal 900 zł. Taką kwotą wsparłem rozwój klubu piłkarskiego LKS Leśnik Kobiór, który powstał w 1948 roku i do dziś zrzesza entuzjastów piłki nożnej.

*****

Z troską pomyślałem o mieszkańcach Kobióra i przygotowałem dla Nich kilka ciekawych informacji dotyczących zdrowego jedzenia oraz poziomu niezdrowych azotanów w spożywanym jedzeniu w Kobiórze. Przeczytaj jak bezpiecznie jeść w KobiórzeCo kupujemy i jemy w Kobiórze?

*****

Przygotowałem bezpłatny kurs online dla dzieci i młodzieży w Kobiórze!

Kurs online odbył się: 30.08.2020 r. o godz. 18:00.

*****

Zebrałem również kilka ciekawostek o Kobiórze, którymi chcę zainteresować mieszkańców Kobióra. Sprawdź: Gmina Kobiór – wiedzieliście, że..?

 

Połączmy siły! Dołącz i wspieraj #naszkobior!